Pałki kurczaka w marynacie węgierskiej z papryką

Pałki kurczaka w marynacie węgierskiej z papryką

Pałki kurczaka w marynacie węgierskiej z papryką

Obiad z aromatycznymi podudziami kurczaka, marynowanymi w przyprawie węgierskiej z papryką. Soczyste mięso kurczaka z chrupiącą skórką. Przepis niezwykle prosty, polecany dla zapracowanych ludzi. {"@context":"https:\/\/schema.org","@type":"Recipe","name":"Podudzia kurczaka w papryce w\u0119gierskiej","image":["https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/06\/kurczak-w-przyprawie-wegierskiej.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/06\/kurczak-w-przyprawie-wegierskiej-500x500.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/06\/kurczak-w-przyprawie-wegierskiej-500x375.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/06\/kurczak-w-przyprawie-wegierskiej-480x270.jpg"],"description":"Aromatyczne podudz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.