Gazpacho – chłodnik arbuzowo pomidorowy

Gazpacho – chłodnik arbuzowo pomidorowy

Gazpacho – chłodnik arbuzowo pomidorowy

Zimna zupa bez gotowania, to właśnie hiszpańskie gazpacho wywodzące się z Andaluzji. Chłodnik pomidorowy w połączeniu ze słodkim arbuzem. Ugasi pragnienie i schłodzi organizm w upalne dni, zaspokoi głód bez uczucia ciężkości. {"@context":"https:\/\/schema.org","@type":"Recipe","name":"Gazpacho - ch\u0142odnik arbuzowo pomidorowy","image":["https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/gazpacho.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/gazpacho-500x500.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/gazpacho-500x375.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/08\/gazpacho-480x270.jpg"],"description":"Hiszpa\u0144skie gazpacho z mi\... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

12 EXTRA pokarmów, które pozwolą ci być zdrowszym!

Według dietetyków istnieje kilka pokarmów, które obecne w naszej diecie ograniczają przyrost tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.