Dziewięć potraw, polepszających samopoczucie

Dziewięć potraw, polepszających samopoczucie

Dziewięć potraw, polepszających samopoczucie

Jedną z najczęściej występujących przyczyn patologicznego przybierania na masie ciała to sięganie po żywność, tylko po to, aby polepszyć sobie samopoczucie. Niejednokrotnie ludzie wybierają wysokoenergetyczne i niezdrowe smakołyki, szczególnie żywność typu fast food oraz cukierki. Należy wiedzieć, że równie zdrowe i odżywcze produkty żywnościowe mają właściwości korzystnie oddziaływające na nastrój. Z tego względu, to właśnie te produkty zdecydowanie lepiej wybierać. Poniżej podano 9 różnych przykładów zdrowej... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Jak przygotowywać potrawy, by nie tracić cennej witaminy C?

Nastała już jesień, więc nasz organizm musi walczyć z bakteriami i wirusami wywołującymi przeziębienia lub grypę.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.