Cud Metaboliczny – Recenzja książki Diane Kress

Cud Metaboliczny – Recenzja książki Diane Kress

Cud Metaboliczny – Recenzja książki Diane Kress

Wiem – trochę zaniedbuję bloga. Wszystko z powodu nowej diety, na której jestem od 5 września (w chwili pisania – ponad 2 miesiące), na której jem słone przekąski zaraz przed snem i… na której schudłem. Zaciekawiłem Was? Dziś opowiem Wam o książce, która wpadła mi w ręce w jednej z tanich księgarni w chwili, gdy zastanawiałem się nad przejściem na dietę po wakacyjnych szaleństwach. Wiadomo – grille, spotkania z rodziną i przyjaciółmi, obiadki, kolacyjki, imprezki, piwko, kiełbaska… I znów zacząłem wyglądać o 5 kg zdro... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste-przepisy.pl

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Andrzej ZyszczakAndrzej Zyszczak

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

dieta, ryż, chleb, śniadania, ziemniaki, buraki, przekąski, przekąska, danie jednogarnkowe, obiad, tortilla, makaron, ryby, makarony, kurczak, karkówka, dynia, ryba, słonecznik, kiełbasa, mięso, grill, kolacja, jabłka, koktajle, płatki owsiane, banan, kurczak z warzywami, pieczone ziemniaki, ryż z warzywami

Inne przepisy z Proste-przepisy.pl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.