SUSHI DONUTS

SUSHI DONUTS

SUSHI DONUTS

Przepis na : obiad

Dobrze wiecie, że w swoich przepisach kocham inspirować się kuchniami świata i swoimi podróżami w nieznane regiony. Dziś zabieram Was w kulinarną podróż do Azji – miejsce, które już od dawna czeka do odhaczenia na mojej liście marzeń. Zainspirowana genialnym konkursem MOWI IS GOODNESS. Przepisy przepełnione dobrem na portalu Durszlak.pl postanowiłam przygotować dla Was coś, czego tu jeszcze nigdy nie było i w stylu, jaki do tej pory na blogu nie istniał! Ale zaistnieje na 100%. Dziś tak więc Panie i Pan... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ostra na Słodko

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.