FOCACCIA Z DYNIĄ I KURCZAKIEM NA OSTRO

FOCACCIA Z DYNIĄ I KURCZAKIEM NA OSTRO

FOCACCIA Z DYNIĄ I KURCZAKIEM NA OSTRO

W tym roku dynie wyhodowałam sobie we własnym ogródku. Przyznaję bez bicia, że zasiałyśmy je razem z mamą absolutnie nie dowierzając w powodzenie jej plonów i to , że tak pięknie obrodzi. A jednak! Cały ogródek wypełnił mi się przepięknym i niesamowicie smacznymi dyniami, które już zaczęłam wykorzystywać do przyrządzania fantastycznych smakołyków. W tamtym roku na pierwszy ogień poszła zupa – krem , kluseczki dyniowe i sernik dyniowy , a teraz postawiłam na Focaccię , kierując się myślami w kierunku ukochan... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ostra na Słodko

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dieta 1000 kalorii

Dieta, przeznaczona do 5 posiłków dziennie. Niewiele zasad, poza dokładnym liczeniem kalorii.

Czytaj dalej...

Autor

Ostra na SłodkoOstra na Słodko

http://ostra-na-slodko.pl/

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

dynia, kurczak, ciasto, papryka, sernik, drożdżowe, pizza , pizza przepis, ciasta drozdzowe, ciasto drożdżowe, krem, drozdzowka, drożdżówki , zupa krem, zupa, filet z kurczaka, focaccia, mięso, pieczywo, chleb, kurczak z papryką , kurczak pieczony, krem z dyni, ciasto na pizze, chleb na drożdżach , kurczak po włosku, ciasto z kremem, ciasta z kremami, dania z kurczakiem, dynia marynowana

Inne przepisy z Ostra na Słodko