SPAGHETTI CARBONARA (keto, LCHF, bez glutenu)

SPAGHETTI CARBONARA (keto, LCHF, bez glutenu)

SPAGHETTI CARBONARA (keto, LCHF, bez glutenu)

Przepis na : obiad

Ku c hnia włoska jest pyszna i prosta, ale kojarzona z węglowodanami. Jednak przy odpowiedniej modyfikacji nadaje się także do modelu LCHF. Wystarczy tylko użyć makaronu konjac lub z cukinii by w towarzystwie sosu uzyskać pyszne spaghetti carbonara. To szybkie i bardzo proste danie z boczkiem, serem i jajkami w klasycznej wersji nie zawiera śmietany, ale na LCHF śmiało można ją dodać. Idealny obiad gdy nie macie czasu na stanie w kuchni. Gotowe w 15 minut! Polecam także spaghetti z sosem bolognesse. Składniki ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

spaghetti, makaron, makarony, boczek, mielone, sosy, dieta, obiad, sos spaghetti, fit, cukinia, jajecznica, bezglutenowe, mak, dania z makaronem, sos serowy, szybki obiad, obiad na szybko

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.