KETO KRÓWKI BEZ MLEKA I CUKRU (keto, LCHF, paleo, bez glutenu, laktozy, cukru i jajek)

KETO KRÓWKI BEZ MLEKA I CUKRU (keto, LCHF, paleo, bez glutenu, laktozy, cukru i jajek)

KETO KRÓWKI BEZ MLEKA I CUKRU (keto, LCHF, paleo, bez glutenu, laktozy, cukru i jajek)

Przepis na : deser

KETO KRÓWKI BEZ MLEKA I CUKRU Tym razem w ramach deseru moja propozycja na keto krówki bez mleka i cukru, które w podstawowej wersji mają w składzie zaledwie 3 składniki: śmietankę kokosową , erytrol i olej kokosowy . My akurat lubimy kruche a nie ciągutki, więc ten przepis jest idealny. Do keto krówek używam erytrolu zamiast ksylitolu , ponieważ ten drugi w większych ilościach potrafi wywołać biegunkę a poza tym zawiera więcej węglowodanów. Ponadto erytrol daje fajne lekkie uczucie chłodu (choć nie każdy je lub... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

krówka, dieta, deser, desery, masło orzechowe, fit, bezglutenowe, wegańskie

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.