CYNADERKI (NERKI) WIEPRZOWE Z CEBULĄ (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

CYNADERKI (NERKI) WIEPRZOWE Z CEBULĄ (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

CYNADERKI (NERKI) WIEPRZOWE Z CEBULĄ (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy)

Przepis na : obiad

Cynaderki (nerki) wieprzowe z cebulą to bardzo tani (3,5 zł/1 kg), zdrowy, smaczny i szybki w przygotowaniu posiłek. Przyznam szczerze, że długo się zbierałam by ich spróbować, ponieważ miałam traumę z obiadów w szkolnej stołówce. Potrzebowałam dużo czasu by się przełamać, ale na szczęście moje czytelniczki skutecznie mnie zmotywowały by spróbować też innych podrobów poza wątróbką. Efekt bardzo miło mnie zaskoczył i na pewno będą pojawiały się częściej w naszym menu. Nerki są bogate w żelazo i witaminy rozpusz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

dieta, mielone, makaron, kopytka, naleśniki, makarony, obiad, fit, naleśnik, mak, bezglutenowe, jabłka, tani obiad, szybki obiad, obiad na szybko, naleśniki z warzywami, mielone z warzywami

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.