Sałatka wielkanocna z brokułem

Sałatka wielkanocna z brokułem

Sałatka wielkanocna z brokułem

Na wielkanocnym śniadaniu zwykle na stole stawiamy sałatki. Nie do końca lubię te już gotowe, zmieszane sałatki zalane toną majonezu. Wolę zrobić coś świeżego i pysznego, a do tego coś, co tak pięknie ozdobi mój stół, jak ta sałatka. Ogromna ilość świeżych i pysznych warzyw, jajko, prosty i bardzo wyrazisty sos. Wszyscy domownicy będą zachwyceni! @import url(https://static.mailerlite.com/assets/plugins/groot/modules/includes/groot_fonts/import.css?version=1643283); .ml-form-embedSubmitLoad{display:inline-block;width:20px;height:20px}.g-recaptcha{transform:scale(1);-webkit-transform:scale(1);transform-origin:0 0;-webkit-transform-ori... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu nietylkopasta.pl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Przepisy na Wielkanoc - top 30

Najlepsze przepisy na Wielkanoc.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.