Przepis dnia: Krewetki z ryżem

Przepis dnia: Krewetki z ryżem

Przepis dnia: Krewetki z ryżem

Krewetki z ryżem to danie absolutnie warte uwagi ze względu na sposób przygotowania krewetek: najpierw są marynowane, a potem duszone na ryżu. Tej techniki trzeba spróbować. Czas: 30 minut Poziom trudności : Łatwe Liczba porcji: 2 Ważna jest nazwa potrawy: krewetki z ryżem – nie ryż z krewetkami. Ryż stanowi tutaj tylko tło, czy a nawet naczynie, rodzaj parowara do przygotowania krewetek. Musimy przyznać, że jest to bardzo interesująca metoda przygotowania owoców morza. Na uwagę zasługuje marynata. Krewetki z ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Niedzielny kucharz

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka Jablonska-TwarógAgnieszka Jablonska-Twaróg

Hej! Jesteśmy Agnieszka i Eugeniusz. Połączyła nas miłość do jedzenia (Eugeniusz kocha gotować, a ja smacznie zjeść ;)) Naszą specjalnością jest planowanie posiłków na tydzień. Zapraszamy Cię do wspólnego ekonomicznego i sprytnego gotowania – jedz smacznie, zdrowo, nie marnuj czasu, jedzenia i pieniędzy.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

krewetki, ryż, makaron, owoce morza, sosy, ryby, spaghetti, ryba, mięso

Inne przepisy z Niedzielny kucharz

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.