Poniedziałek: Sałatka Mad dog z pieczonym awokado

Poniedziałek: Sałatka Mad dog z pieczonym awokado

Poniedziałek: Sałatka Mad dog z pieczonym awokado

Przepis na : sałatka

Sałatka z psem niewiele ma wspólnego, ale lekko szalona jest na pewno. Bo kto by brał się za pieczenie awokado? Wierzcie, że warto. Ta sałatka ma wszystko: chrupkość, ostrość, łagodność i miękkość w jednym. Czas : 20 minut Poziom trudności : Łatwe Liczba porcji : 2 Przepis pochodzi z programu kulinarnego Jamiego Oliviera „America”. Sałatkę zrobił podczas pobytu w Arizonie z lokalnie dostępnych składników. Nazwa wzięła się stąd, że jakiś pies złapał coś do jedzenia podczas kręcenia programu i uciekł Trudno mu... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Niedzielny kucharz

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka Jablonska-TwarógAgnieszka Jablonska-Twaróg

Hej! Jesteśmy Agnieszka i Eugeniusz. Połączyła nas miłość do jedzenia (Eugeniusz kocha gotować, a ja smacznie zjeść ;)) Naszą specjalnością jest planowanie posiłków na tydzień. Zapraszamy Cię do wspólnego ekonomicznego i sprytnego gotowania – jedz smacznie, zdrowo, nie marnuj czasu, jedzenia i pieniędzy.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

awokado, sałatki, sałatka, tortilla, krewetki, placki, tarta, sałata, mięso, mięsa pieczone, ryby, dynia, rukola, słonecznik, owoce morza, ryba, lekkie sałatki, bez pieczenia, sałatka z rukolą

Inne przepisy z Niedzielny kucharz