Pieczona ośmiornica z ziemniakami

Pieczona ośmiornica z ziemniakami

Pieczona ośmiornica z ziemniakami

Delikates! To jedno słowo najlepiej oddaje jak smakuje pieczona ośmiornica. Mięso jest mięciutkie, że rozpływa się w ustach. Czas: Godzina Poziom trudności : Łatwe Liczba porcji: 2 duże Lata temu, podczas wakacji na kempingu we Włoszech, pierwszego dnia po przyjeździe postanowiliśmy zrobić na obiad ośmiornicę. Na pobliskim targu kupiliśmy piękną, świeżo złowioną sztukę. Po sprawieniu wrzuciliśmy ją na patelnię z oliwą. Po 30 minutach smażenia ośmiornica była twarda jak gryzaki dla Lulka. Po kolejnej pól god... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Niedzielny kucharz

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka Jablonska-TwarógAgnieszka Jablonska-Twaróg

Hej! Jesteśmy Agnieszka i Eugeniusz. Połączyła nas miłość do jedzenia (Eugeniusz kocha gotować, a ja smacznie zjeść ;)) Naszą specjalnością jest planowanie posiłków na tydzień. Zapraszamy Cię do wspólnego ekonomicznego i sprytnego gotowania – jedz smacznie, zdrowo, nie marnuj czasu, jedzenia i pieniędzy.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pieczone ziemniaki, owoce morza, sałatka, sałatki, obiad

Inne przepisy z Niedzielny kucharz

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.