Soczysty łosoś z piekarnika z warzywami

Soczysty łosoś z piekarnika z warzywami

Przepis na : obiad

Z mojego doświadczenia i obserwacji pacjentów wynika, że najwięcej problemu sprawiają obiady. Wiele osób uważa, że aby przygotować coś odżywczego i pysznego trzeba spędzić kilka godzin w kuchni. Nic z tych rzeczy! Tym razem mam dla Was świetny przepis na łososia. Cały obiad przygotujecie w około 30 minut, a na pewno zachwycicie smakiem wszystkich domowników. Oto przepyszny, soczysty łosoś z piekarnika z warzywami, prosto z kuchni mojej drugiej Mamy. Polecamy Wam go serdecznie, jest rewelacyjny! Składniki (2 porcje...

Czytaj dalej na blogu Natka Pietruszki

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.