Jajka sadzone w gniazdach z cukinii

Jajka sadzone w gniazdach z cukinii

Jajka sadzone w gniazdach z cukinii

Przepis na : śniadanie

Jajka sadzone w gniazdach z cukinii to idealny pomysł na zdrowe śniadanie. Cienko pokrojona cukinia tworzy soczyste, lekko chrupiące koszyczki, które wypełniamy jajkiem sadzonym o perfekcyjnie płynnym żółtku. Palce lizać! Jak zrobić j ajka sadzone w gniazdach z cukinii ? To piękne i efektowne śniadanie jest mega proste do przygotowania. Wystarczą tylko 3 składniki! Żeby zrobić jajka sadzone w cukinii będziecie potrzebować: Jajka – najlepiej od szczęśliwej kurki, czyli z wolnego wybiegu lub ekologiczne, Cuk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Na-talerzu.pl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Jak sprawdzić czy jajka są świeże?

Jajka są dosyć bardzo popularnym składnikiem wielu potraw. Wykorzystuje się je przy pieczeniu ciasta, robieniu sosów, placków ziemniaczanych, majonezu, jajecznicy itd

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.