Keto pączki smażone w posypce cynamonowej (Paleo, LowCarb)

Keto pączki smażone w posypce cynamonowej (Paleo, LowCarb)

Keto pączki smażone w posypce cynamonowej, czyli pączkowe szaleństwo czas zacząć! Tłusty Czwartek już jutro. Z tej okazji mam dla Was nowiusieńki przepis na keto pączki. Tym razem są to keto pączki smażone, czyli robione tak, jak nakazuje tradycja... :) Przez ostatnie kilka dni wypróbowywałam różne przepisy na pączki smażone z ciasta drożdżowego, jednak nie spełniały one moich oczekiwań. Stąd na Tłusty Czwartek zdecydowałam się na pączki na proszku do pieczenia. Efekt jest bardzo smaczny. Co prawda moim fawo...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

15 najlepszych przepisów na Tłusty Czwartek

Według chrześcijańskiego kalendarza jest to ostatni czwartek przed wielkim postem, znany również pod inną nazwą „zepsuty czwartek”.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pączki, ciasto, babki, ciasto drożdżowe, drożdżowe, przekąski, ciasto bez pieczenia, ciasto czekoladowe

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.