Kalmary w boczku z aioli (Keto, Paleo, LowCarb, Carnivore, AIP)

Kalmary w boczku z aioli (Keto, Paleo, LowCarb, Carnivore, AIP)

Kalmary w boczku - ukłon w stronę karniwora Lubicie owoce morza ? Ja bardzo! Kojarzą mi się z wakacjami, gdyż największe ilości pochłaniam zawsze przebywając w krajach basenu Morza Śródziemnego. W końcu wszystko najlepiej smakuje prosto ze źródła... :) W mojej kuchni domowej nie są one jakoś szczególnie obecne, choć od czasu do czasu pozwalam sobie i na taką ekstrawagancję. :) Ostatnio niestety coraz rzadziej, gdyż ceny potrafią przyprawić o zawrót głowy... Udało mi się jednak znaleźć dość tanie lokalne źródło mro...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

boczek, przekąski, ryba

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.