Zapiekane ziemniaki z czosnkiem i jogurtem

Zapiekane ziemniaki z czosnkiem i jogurtem

Przepis na : obiad

Zapiekane ziemniaki zrobić możemy nie tylko na ognisku. Piekarnik jest też idealnym miejscem, w którym mogą powstać Zapiekane ziemniaki z czosnkiem i jogurtem Pieczone ziemniaki przygotować możemy na kilka sposobów. Powiem wam, iż w zależności od sposobu w jaki je zrobimy i często oczywiście także w zależności od przypraw jakich użyjemy, smakowo różnią się od siebie dość znacznie. Jeśli chcecie zaskoczyć gości czymś oryginalnym sięgnijcie po ziemniaki nacinane. W trakcie pieczenia poszczególne nacięcia lekko ...

Czytaj dalej na blogu mecooks

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.