Salsa z pomidorów

Salsa z pomidorów

Salsa z pomidorów

Mój tegoroczny urlop spędziłam w gorącej Chorwacji. Miałam okazję nie tylko odpocząć ale i trochę pogotować. Jako, iż miałam dostęp do kuchni dość często robiłam dania na lunch bądź na obiad. W moim menu królowały świeże ryby, owoce morza oraz dużo warzyw. Jednym z dań, które w trakcie mojego kucharzenia na wczasach zrobiłam, była salsa z pomidorów . Salsę z pomidorów robię bardzo często, nie jest to zatem nowe danie, które robiłam po raz pierwszy. Jako, iż nie dzieliłam się z Wami jeszcze przepisem na to d... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.