Kasza gryczana z tofu

Kasza gryczana z tofu

Kasza gryczana z tofu

Przepis na : obiad

Prażona kasza gryczana z wędzonym tofu, ciecierzycą i pomidorami to danie wegańskie , na które zapraszam Was dzisiaj. Danie to jest lekkie, niezapychające prze co świetnie sprawdza się podane w trakcie dnia na przykład jako lunch . Kaszę gryczaną z tofu podaję z dodatkiem jogurtu jako danie główne , można ją jednak podać także jako dodatek chociażby do mięs. Przygotowanie kaszy gryczanej z tofu zaczynam od ugotowania kaszy. W momencie, w którym gotuje mi się kasza robię sos pomidorowy z tofu i ciecierzycą. ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.