Brukselka w sosie serowym z boczkiem i pistacjami

Brukselka w sosie serowym z boczkiem i pistacjami

Brukselka w sosie serowym z boczkiem i pistacjami

Brukselka to warzywo, które przez jednych jest uwielbiane a przez innych już nie tak bardzo. Podejrzewam, iż ci którzy nie są jej wielkimi fanami musieli kiedyś jej spróbować nieodpowiednio zrobionej i stąd też ta ich niechęć to tego jakże zdrowego warzywa . Jest kilka sposobów według, których przygotować można brukselkę a do najpopularniejszych należy jej ugotowanie oraz upieczenie w piekarniku. W obu tych przypadkach forma przygotowania jest bardzo prosta a ilość użytych dodatków na ogół minimalna. Pieczon... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.