Siekane kotleciki rybne

Siekane kotleciki rybne

Siekane kotleciki rybne

Przepis na : obiad

Siekane kotleciki rybne  Nie macie pomysłu na piątkowy obiad? Polecam proste i pyszne siekane kotleciki rybne . Są dość szybkie w przygotowaniu, posmakują również najmłodszym:) Siekane kotleciki rybne przygotowuje się podobne jak siekane kotleciki drobiowe . Filety z ryby należy pokroić w małą kostkę, a następnie połączyć z pozostałymi składnikami. Całość powinna być dość gęsta - można dodać więcej mąki lub bułki tartej, które lepiej zwiążą masę. Do rybnych kotlecików możecie użyć dowolnych filetów z ryby,... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.