Ryba z piekarnika z sosem szpinakowym

Ryba z piekarnika z sosem szpinakowym

Przepis na : obiad

  Ryba z piekarnika z sosem szpinakowym  Ryba z piekarnika ze szpinakiem to świetny pomysł na błyskawiczny obiad nie tylko na piątek. Jest delikatna i aromatyczna, bardzo prosta w przygotowaniu. Zobaczcie przygotowanie dania krok po kroku na poniższym filmie: Kliknij tu, by subsk rybować mój kanał na Youtube Ryba z piekarnika z sosem szpinakowym zawsze dobrze smakuje, ale należy pamiętać, by jej nie przesuszyć - czas pieczenia zależy od grubości kawałków filetów. W daniu możecie użyć ulubionej ry...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Jak przygotować karpia na Wigilię?

Karp jest to tradycyjna świąteczna polska potrawa. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnych polskich potraw, gdyż według religii w wigilię już nie obowiązuje post.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.