Kurczak Bruschetta / Bruschetta Chicken

Kurczak Bruschetta / Bruschetta Chicken

Kurczak Bruschetta / Bruschetta Chicken

Przepis na : obiad

Jeśli tak jak ja uwielbiacie włoskie smaki, a przy tym zależy Wam na przyrządzeniu szybkiego obiadu, który będzie wszystkim smakował, koniecznie przygotujcie kurczaka bruschetta.  To szybkie danie jest inspirowane najpopularniejszą przekąską Włoch. Możecie je dowolnie modyfikować - kiedy skończy się sezon na pyszne pomidory, zamienić je na przykład na grzyby lub inne sezonowe warzywa. W związku z tym, że od pewnego czasu testuję przyprawy firmy Knorr, posłużyłam się nimi do przygotowania pomidorów, ale do ich d... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.