Indyk pieczony w maśle

Indyk pieczony w maśle

Indyk pieczony w maśle

Przepis na : obiad

Jeśli w waszym życiu pojawi się nietolerancja laktozy, to macie przesrane, dosłownie. I zaraz wam wytłumaczę, co ma z tym wspólnego indyk pieczony w maśle. Ta cholerna laktoza jest wszędzie. Jeśli wasza nietolerancja jest poważna, to zaczynacie studiować składy każdego dostępnego produktu spożywczego i zaczynacie miotać brzydkim słowem i kombinować. W moim domu nietolerancja laktozy wjechała cała na biało, były kroplówki, szukanie złotego środka, ból mało przyjemny i ogólnie ha tfu! Po dwóch latach walki z... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.