10 przepisów na Dzień Muffina (10 ricette per muffin)

10 przepisów na Dzień Muffina (10 ricette per muffin)

10 przepisów na Dzień Muffina (10 ricette per muffin)

Dzi ś  na ca ł ym  ś wiecie  obchodzone jest sł odkie święto: Dzień  Muffina.  Postanowi ł am uczcić to święto i przygotować  dla Was kr ó tk ą  list ę  naszych ulubionych przepis ó w na te s ł odkie ma ł e bu ł eczki. Mam nadziej ę ,  że  ka ż dy znajdzie co ś  dla siebie :) Smacznego ;) Mega czekoladowe muffiny (Muffin al cioccolato) Czekoladowe muffiny z dynią (Muffin di zucca e cioccolato) Puszyste muffiny z mango i jogurtem, bez masła (Muffin allo ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu La grande e la piccola cuoca

Autor

La grande e la piccola cuocaLa grande e la piccola cuoca

Mam na imię Magda. Odkąd pamiętam, kuchnia zawsze była mi bliska. Jako mała dziewczynka uwielbiałam podglądać moją mamę i babcię w kuchni, których przepyszne dania znikały w mgnieniu oka. To one nauczyly mnie podstaw tradycyjnej, domowej kuchni.
Moja pasja kulinarna na dobre rozwinęła się po przeprowadzce do Włoch. To we Włoszech gotowanie pochłonęło mnie całkowicie.
W swojej kuchni stawiam na zdrowe, domowe posiłki oraz sezonowość produktów aby zawsze jeść to co najswieższe, najzdrowsze, pełne swoich własciwości. Uwielbiam kuchnię włoską, niezapominając o kuchni polskiej i tak często na naszym polsko-włoskim stole króluje jednocześnie polski bigos i talerz spaghetti.
Kiedyś gotowałam sama, teraz gotuję z moją kuchareczką, moją Córką. To Emma była moją inspiracją do stworzenia bloga, stąd jego nazwa "La grande e la piccola cuoca" w tłumaczeniu "Duża i mała kucharka".

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

muffiny, babeczki, truskawka, truskawki, dynia, banan, ciasto, ciasto ucierane , ciasto owocowe, ciasto czekoladowe, ciasto kokosowe, ciasto kakaowe, ciasto z brzoskwiniami, ciasto z bananami, ciasto z truskawkami, ciasto wiśniowe

Inne przepisy z La grande e la piccola cuoca

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.