Pomidorowe spaghetti

Pomidorowe spaghetti

Pomidorowe spaghetti

Przepis na : obiad

Każdemu z nas w życiu codziennym brakuje czasu na gotowanie wymyślnych potraw. Jak więc ratować się, kiedy głód doskwiera, a nie mamy zbyt dużo czasu? Poniżej przepis na bardzo szybkie spaghetti. Jest smaczne, a jego przygotowanie nie zajmie więcej niż 20 minut! Przygotuj odpowiednie składniki i sprawdź sam, jakie to proste. Składniki: mięso mielone, ok. 300 g makaron spaghetti pomidory z puszki (obrane) cebula czosnek, 2 ząbki oregano, listki bazylii Pomidorowe spaghetti – przepis Wstawiamy wodę na makaron,... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.