Płatki orkiszowe z serkiem i brzoskwinią

Płatki orkiszowe z serkiem i brzoskwinią

Płatki orkiszowe z serkiem i brzoskwinią

Przepis na : śniadanie

Płatki orkiszowe z serkiem i brzoskwinią to propozycja na zdrowe śniadanie, albo lunch. Dla osób będących na diecie polecam użycie świeżej brzoskwini, a nie tej z puszki, oraz zapomnijcie o polewie czekoladowej :) Dla wszystkich pozostałych polecam moją wersję, co tutaj dużo mówić jest pyszna! Składniki 25g płatków orkiszowych 1 łyżka miodu 1 brzoskwinia polewa czekoladowa 120 g serka homogenizowanego 5 łyżek przegotowanej ciepłej wody Płatki orkiszowe z serkiem i brzoskwinią – przepis Płatki dodajemy ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.