Piersi z kurczaka w płatkach kukurydzianych

Piersi z kurczaka w płatkach kukurydzianych

Piersi z kurczaka w płatkach kukurydzianych

Przepis na : obiad

Piersi z kurczaka w płatkach kukurydzianych to zdrowa wersja tradycyjnych kotletów z piersi kurczaka. Płatki kukurydziane po usmażenia będą chrupiące, a mięso pozostanie w środku soczyste i miękkie. Kotlety z piersi z kurczaka w płatkach kukurydzianych przypominają odrobinę domową wersję nuggetsów. Kotlety podałem razem z gotowanym białym ryżem z dodatkiem słodkich brzoskwiń i surówką z marchwi i jabłka. Składniki (na 4 kotlety) 2 pojedyncze piersi z kurczaka ok. 150 g płatków kukurydzianych 2 jajka 2 łyżki mleka odro... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.