Ogórki małosolne

Ogórki małosolne

Ogórki małosolne

Sprawdźcie, jak wygląda szybki i sprawdzony przepis na ogórki małosolne. Ogórki są gotowe do jedzenia już po 2 dniach, aczkolwiek część z nich znika juz po ok. 24 godzinach. Ogórki przygotowane z tego przepisu wychodzą chrupiące, aromatyczne i smaczne. Idealnie pasują na przykład do świeżego pieczywa z masłem, albo kanapki z pasztetem. Ogórki małosolne trzeba zjeść w ciągu 5-6 dni inaczej staną się ogórkami kiszonymi. Możemy je przygotować w słoiku, którego nie zakręcamy szczelnie, naczyniu glinianym, albo garnk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.