Makaron ze szpinakiem i tofu

Makaron ze szpinakiem i tofu

Makaron ze szpinakiem i tofu

Przepis na : obiad

Błyskawiczny i bardzo prosty obiad w stylu wege dla wszystkich, który chcą spróbować nowych smaków – makaron ze szpinakiem i tofu. Taki makaron to błyskawiczna propozycja obiadowa, na jej przygotowanie potrzebujecie 15-20 minut. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy lubi szpinak, nie każdy lubi tofu, a może są i tacy, którzy jeszcze nie próbowali tych smaków. Więc jeśli nie spróbujecie, nie będziecie wiedzieli jak to smakuje. Do przygotowania tego dania użyjcie dowolny makaron jaki lubicie. Może być... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.