Makaron z suszonymi pomidorami i tuńczykiem

Makaron z suszonymi pomidorami i tuńczykiem

Makaron z suszonymi pomidorami i tuńczykiem

Przepis na : obiad

Makaron z suszonymi pomidorami i tuńczykiem to danie niezwykle aromatyczne, smaczne, zdrowe i przede wszystkim bardzo szybkie w przygotowaniu. Ale zacznijmy od kilku słów wstępu. Nie wiem czy wiecie, ale tuńczyk zawiera w sobie nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA, które są niezbędnym składnikiem każdej diety. Brak tych składników w organizmie sprzyja osłabieniu odporności, wysokiemu poziomy cholesterolu, a co gorsza może doprowadzić do różnych chorób serca. Ale tuńczyk jest również źródłem witaminy D, kt... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.