Hummus z gotowanej ciecierzycy

Hummus z gotowanej ciecierzycy

Hummus z gotowanej ciecierzycy

Przepis na : śniadanie

Hummus to potrawa wywodząca się z Egipty, bardzo popularna w krajach Bliskiego Wschodu, ale znana także w kuchniach kaukaskich. Obecnie jest rozpowszechniona na całym świecie i bardzo popularna wśród wegan i wegetarian. Pasta ta jest przygotowywana z ugotowanych i przetartych nasion ciecierzycy z dodatkiem czosnku, oliwy i pasty Tahini. Jest idealnym dodatkiem do chleba pita, ciemnego razowego pieczywa, albo jako dodatek do świeżych warzyw – marchewki, selera naciowego albo papryki. W tym wpisie pokażę W... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.