Botwinka kiszona w maślance

Botwinka kiszona w maślance

Botwinka kiszona w maślance

Początek lata to oczywiście czas chłodników! Uwielbiam te podawane na zimno warzywne zupy. W naszym domu podajemy różnego rodzaju chłodniki, począwszy od tego klasycznego litewskiego, a na hiszpańskim gazpacho kończąc. Natomiast dziś zapraszam Was po przepis na podstawowy składnik naszego ulubionego chłodnika. Jest nim właśnie botwinka kiszona w maślance. Oczywiście do przygotowania chłodnika możecie wykorzystać zwykłą botwinkę, ale ta kiszona nada ma charakterystycznego smaku i aromatu. Botwinkę możecie ukisić... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne przygody Gatity

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...