Quesadilla Cordon Bleu – Tortilla z kurczakiem

Quesadilla Cordon Bleu – Tortilla z kurczakiem

Quesadilla Cordon Bleu – Tortilla z kurczakiem

Quesadilla Cordon Bleu – tortilla z kurczakiem – to danie wzorowane na słynnym kotlecie Cordon Bleu. Jest to nic innego jak kawałki pszennego placka wypełnione szynką, kurczakiem oraz serem. Jeśli lubicie takie przekąski na imprezę to polecam zajrzeć również tutaj: Przekąski na imprezę @media (min-width:800px){ .ads-right .adsbygoogle, .ads-right {max-height:310px;} } @media(max-width:400px) { .ads-right {margin:10px;clear:both;float:none;width:100%;text-align:center;} .ads-right .adsbygoogle {width:auto... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne Przeboje

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

PaulinkaPaulinka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

tortilla, kurczak, szynka, przekąska, placki, impreza, sosy, tortilla z kurczakiem, przekąski na impreze, przekąska na imprezę, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, kurczak grillowany, pierś, grill, mięso, majonez, piersi, sylwester, przekąski na sylwestra, filet z kurczaka, kotlet, kotlety, przekąski, sos czosnkowy, placek z serem, kurczak z papryką , dania z piersi kurczaka

Inne przepisy z Kulinarne Przeboje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.