Schab faszerowany śliwkami

Schab faszerowany śliwkami

Schab faszerowany śliwkami

Różne rodzaje faszerowanego schabu są dość popularne w naszym kraju, a do najbardziej znanych odmian tego dania należy niewątpliwie schab faszerowany suszonymi śliwkami. Uchodzi on przy tym za potrawę jeśli może nie szczególnie wyrafinowaną, to z pewnością też nie pospolitą. Z tej właśnie racji jest częstym gościem na naszych stołach z okazji np. różnych świąt. Nie jest to potrawa trudna do zrobienia, choć wymaga przestrzegania kilku zasad. Ponieważ schab jest pieczony, musimy uważać, aby był miękki i soczysty, ni... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarna Pokusa

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Jak zrobić idealnego schabowego?

Można rzec, że jest to najpopularniejsze danie polskiej kuchni, lecz nie każdy potrafi go przyrządzić tak by zapierał dech w piersiach.

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Kulinarna PokusaKulinarna Pokusa

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

schab, śliwka, mięso, sałata, schab ze śliwką, pieczone ziemniaki, sok, ziemniak, ziemniaki, przystawki, przepisy na święta, jabłka, imbir, cytryna, sosy, tarta, mielone, pieczywo, polewa, dania mięsne, wielkanoc, wieprzowina, mięsa pieczone, soczysty schab pieczony, sos do mielonego , sos do sałaty, pieczone jabłka, jabłka pieczone, schab gotowany, pieczeń z mięsa mielonego

Inne przepisy z Kulinarna Pokusa

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.