Sałatka z wędzonego kurczaka z avocado, jajkiem i roszponką

Sałatka z wędzonego kurczaka z avocado, jajkiem i roszponką

Sałatka z wędzonego kurczaka z avocado, jajkiem i roszponką

Lubię wędzonego kurczaka i od czasu do czasu powracam do niego w różnych formach. Jedną z nich jest prezentowana poniżej sałatka. Choć może niekoniecznie spodoba się to osobom dbającym o linię, używam do jej przyrządzania nóg z kurczaka, gdyż pierś (filet) wydaje się być jednak zbyt suchym mięsem do połączenia go z gotowanymi jajkami. Jeśli chodzi o avocado i czerwoną cebulę, to nie są one tutaj niczym szczególnie odkrywczym – dość często można spotkać je w podobnym towarzystwie. Jednak kluczowe znaczenie dla tej... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarna Pokusa

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Autor

Kulinarna PokusaKulinarna Pokusa

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, sałatki, sałatka, roszponka, kurczak wędzony , pieczywo, mięso, cebula, cytryna, sok, kolacja, mielone, obiad, sałatka z wedzonym kurczakiem, sałatka z kurczakiem wędzonym , sałatka z kurczakiem, sałatka z roszponką, polewa, drobiowe, francuskie, pierś, sosy, bułki, udka , piersi, warzywa, salatka z jajkiem, warzywa z kurczakiem, kurczak z warzywami, sos do jajek

Inne przepisy z Kulinarna Pokusa

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.