Grillowane nogi z kurczaka z cytryną i rozmarynem

Grillowane nogi z kurczaka z cytryną i rozmarynem

Grillowane nogi z kurczaka z cytryną i rozmarynem

Przepis na : kolacja

Świadomie i nieprzypadkowo zatytułowałem ten przepis „grillowane nogi z kurczaka” zamiast np. „nogi z kurczaka z grilla”. Jakkolwiek bowiem w ciepłym i słonecznym sezonie wiosenno-letnim jak najbardziej wskazane jest ich przyrządzenie na grillu na świeżym powietrzu, to jednak możemy to zrobić również w każdym w miarę nowoczesnym piekarniku z termoobiegiem, nawet niekoniecznie z funkcją grilla, niezależnie od pory roku. Danie jest bardzo proste i właściwie mało czasochłonne w przygotowaniu. Co prawda marynowanie mięsa... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarna Pokusa

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Mity. Dlaczego nie łączyć pomidora z ogórkiem?

Większość ludzi ślepo wierzy w mity gdzieś tam zasłyszane, a nie skupia się nad ich sensem. Postaramy się odpowiedzieć jak to jest z ogórkiem i pomidorem, łączyć czy nie?

Czytaj dalej...

Autor

Kulinarna PokusaKulinarna Pokusa

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

grill, mięso, kurczak, cytryna, ziemniaki, ziemniak, pieczone ziemniaki, marynaty, ogórki, pomidor, sałata, pieczywo, sok, mielone, kurczak z cytryną, kurczak grillowany, dania z grilla, por , bez pieczenia, sałatka, sałatki, kurczak w marynacie, dania mięsne, kolacja, kurczak w pomidorach, kurczak z pomidorami, kurczak pieczony, pieczeń z mielonego, dania z kurczakiem, mięsa pieczone

Inne przepisy z Kulinarna Pokusa

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.