Sałatka śledziowa pyszna, szybka, bez zbędnych dodatków

Sałatka śledziowa pyszna, szybka, bez zbędnych dodatków

Sałatka śledziowa pyszna, szybka, bez zbędnych dodatków

Przepis na : śniadanie

Kolejna potrawa w mojej kuchni, której nie trzeba dosalać, doprawiać i dodawać różnych zbędnych składników. Sałatka śledziowa, w której czuć smak wszystkich składników,oczywiście po odpowiednim " przegryzieniu się" dominują w niej śledzie. Stad jej nazwa - śledziowa -  Bo mogła by być zwykłą sałatką z dodatkiem śledzi.  Sałatkę śledziową robię często, zawsze wtedy kiedy zostaną mi ugotowane ziemniaki z obiadu. ( nie lubię wyrzucać jedzenia) Ale przede wszystkim kiedy mam nieodpartą ochotę na śled... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Kuchnia z widokiem na ogród

Warto przeczytać

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

neliada

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pyszna sałatka, śledź, szybkie sałatki, szybka sałatka, sałatka, sałatki, ogórki, ziemniak, ziemniaki, sałatka śledziowa, jajko, majonez, jabłka, sałatki ze śledziem, sałatka ze śledziem, ogórki kiszone, śniadanie, ryby, śniadania, obiad, sledzie w oleju, ziemniaki na obiad, śledzie w sosach, przekąska, pasta, dipy, surówka, pasty, sosy, kolacja

Inne przepisy z Kuchnia z widokiem na ogród

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.