Irlandzki chleb sodowy z czosnkiem niedźwiedzim

Irlandzki chleb sodowy z czosnkiem niedźwiedzim

Irlandzki chleb sodowy z czosnkiem niedźwiedzim

Planowałam ten post na 17 marca, czyli Dzień św.Patryka, patrona zielonej Irlandii, do której wycieka wciąż przede mną :) Okazało sie jednak, że mnie również dosięgnął moment, w którym doba była zdecydowanie za krótka, a dostawa najciekawczego i wyczekiwanego składnika w tym przepisie, niesamowicie się wydłużała. Na szczęście nadszedł dzień dostarczenia pachnącej świeżością i lasem paczki, w której chował się cały kilogram zielonych liści czosnku niedźwiedziego. Soczyste, aromatyczne i w końcu w mojej kuchni... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta 1000 kalorii

Dieta, przeznaczona do 5 posiłków dziennie. Niewiele zasad, poza dokładnym liczeniem kalorii.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

chleb, ciasto, boczek

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.