Cukinia na grilla

Cukinia na grilla

Szybki i bardzo łatwy sposób na fit danie z rusztu, czyli cukinia z grilla. Grillowana cukinia, to również idealny dodatek do mięs lub letnich, lekkich sałatek. Przepis jest niezwykle prosty, a przygotowanie wraz z grillowaniem zajmie nie dłużej niż 20 – 25 minut. Wystarczy pokroić cukinię na plastry, zrobić szybką marynatę i można grillować! Prosto, smacznie i zdrowo Cukinia z grilla plastry ze skórką czy bez? Jeśli cukinia jest młoda, ma cienką skórkę, a Ty nie masz żadnych przeciwskazań związanych z układem pok...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Na Wypasie

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.