Wegańskie placuszki z cukrem kokosowym

Wegańskie placuszki z cukrem kokosowym

Wegańskie placuszki z cukrem kokosowym

Uwielbiam wszelkiego rodzaju placuszki, placki i racuchy. Dzisiaj placuszki w wersji wegańskiej na mleku migdałowym z dodatkiem cukru kokosowego, który ma melasowy smak. Podaję je z syropem klonowym i owocami jagodowymi.  Składniki na wegańskie placuszki z cukrem kokosowym: 1 szkl. mąki pszennej 2 łyżki cukru kokosowego 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1/2 łyżeczki soli 1 szkl. mleka migdałowego (napoju) 1 łyżeczka ekstraktu waniliowego - przepis   olej kokosowy do smażenia Jak przygotować wegańskie placusz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia na Obcasach

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.