Zapiekanka makaronowa z tuńczykiem i borkułem

16
 • Zapiekanka makaronowa z tuńczykiem i borkułem
 • Zapiekanka makaronowa z tuńczykiem i borkułem

  Dzień dobry :-) Zapiekanki zawsze wychodzą dobre, my bardzo je lubimy, przeważnie robimy kiedy mamy do zużycia końcówki warzyw, czy innych składników lub kończy się im data ważności. Jesteśmy za nie marnowaniem jedzenia i jak tylko się udaje coś zrobić, to super. Tym razem do zapiekanki dodałam paprykę, która już wymagała zużycia, kulki mozzarelli, którym kończyłam się za kilka dni data ważności (kupiłam i o nich zapomniałam), kilka oliwek, które zostały w słoiczku, do tego makaron orkiszowy i tuńczyk. Wsz... Czytaj dalej na blogu kruche babeczki


  Tematycznie do tego przepisu

  • Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie
   Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

   Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  • Dieta Paleo
   Dieta Paleo

   Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

  Inne przepisy z kruche babeczki

  Dodaj komentarz