Delikatna zupa jarzynowa z zacierkami

Delikatna zupa jarzynowa z zacierkami

Delikatna zupa jarzynowa z zacierkami

{"@context":"http:\/\/schema.org","@type":"Recipe","description":"Czasem trzeba dba\u0107 o brzuszek, a wtedy taka delikatna zupa jarzynowa z zacierkami jest jak znalaz\u0142. Pe\u0142no w\u0142asno\u015bci od\u017cywczych, aromatu i smaku w jednym. Szybkie przygotowanie i \u0142atwo si\u0119 j\u0105 robi. Do tego mega po\u017cywna i rozgrzewaj\u0105ca. Polecam r\u00f3wnie\u017c wszystkim dbaj\u0105cym o lini\u0119. Obiadek fit daj\u0105cy pozytywn\u0105 energi\u0119 do dzia\u0142ania i stawiaj\u0105cy na nogi.","image":"https:\/\/kosapopatelni.pl\/wp-content\/uploads\/2018\/09\/zupka-jarzynowa.jpg","recipeIngredient":["1... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kosą po patelni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Autor

Kosą po patelniKosą po patelni

Kosą po patelni? Czemu nie :) Jak człowiek nie potrafi gotować ale bardzo się stara to i tak coś kiedyś mu wyjdzie. Czasem bokiem czasem do przodu.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa, kurczak, zupa jarzynowa, fit, ciasto, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, pierś, piersi, kurczak z warzywami, warzywa na patelnie, zupa z selera, dania z kurczakiem, szybkie ciasto, ciasto fit, łatwe ciasto, dania z piersi kurczaka

Inne przepisy z Kosą po patelni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.