Makaroniki orzechowe

Makaroniki orzechowe

Makaroniki orzechowe

Przepis na : deser

Beziki, torty Pavlowa i makaroniki to mityczne słodkie stwory cukiernictwa, które wprawdzie doskonale smakują i wyglądają, ale w warunkach domowych są nie do wykonania. Dawno temu postanowiłam rozprawić się z pierwszymi dwoma. Podniosłam swoją tarczę w postaci blachy do pieczenia i zbroję w postaci robota kuchennego (który bądź co bądź wygląda trochę jak machina wojenna) i wytoczyłam wojnę bezą, bezikom i tortom. Walka ta okazał się bardzo krótka i wielce nierówna bowiem dość szybko ją wygrałam. Kilka miesięcy ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kolizje Smaków

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

Kolizje SmakowKolizje Smakow

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mielone, tort, torty, ciastka kremówki, czekolada, ciasto, desery, deser, bez pieczenia, krem z pora, szybki tort bez pieczenia , ciasto z orzechami, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, szybkie ciasto bez pieczenia, szybkie ciasto, ciasto z kremem, ciasta z kremami

Inne przepisy z Kolizje Smaków

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.