ZAPIEKANKA BROKUŁOWA Z RYŻEM I KURCZAKIEM

ZAPIEKANKA BROKUŁOWA Z RYŻEM I KURCZAKIEM

ZAPIEKANKA BROKUŁOWA Z RYŻEM I KURCZAKIEM

Zapiekanka brokułowa z ryżem i kurczakiem, to kolejny super przepis, na wykorzystanie brokuła. Już Wam wspominałam o tym, jak bardzo zdrowy jest brokuł ale do tego przepisu, używamy również ryżu, więc tym razem, chcę Wam podpowiedzieć, który wybrać. Który jest najzdrowszy i odpowiedni na diecie. Otóż najzdrowszym ryżem, jaki możecie kupić, jest ten o nazwie Basmati, obecnie jest dostępny w każdym markecie. Zawiera on dużo więcej żelaza, w porównaniu do białego ryżu. Jest on również bogatym źródłem witaminy B6, a... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Jemy i nie tyjemy. Kuchnia według Sylwii

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Sylwia SzymkoSylwia Szymko

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryż, zapiekanka, zapiekanki, kurczak, brokuł, brokuły, kurczak z ryżem, piersi, pierś, śniadania, zapiekanka z ryżu, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, dieta, zapiekanka ziemniaczana, zapiekanka z kurczaka, zapiekanka z kurczakiem, fit, sosy, dania dietetyczne, dietetycznie, dania mięsne, dietetyczne , dania z kurczakiem, brokuł z jajkiem, kurczak z papryką , kurczak z czosnkiem, dietetyczny kurczak, zapiekanka ziemniaczana z kurczakiem, kurczak z warzywami

Inne przepisy z Jemy i nie tyjemy. Kuchnia według Sylwii

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.