Młoda kapusta ze śmietaną i koperkiem

Młoda kapusta ze śmietaną i koperkiem

Młoda kapusta ze śmietaną i koperkiem

Przepis na : obiad

Kolejny przepis na wykorzystanie młodej kapusty . Dziś na obiad mieliśmy ziemniaczki, jajko sadzone, a jako dodatek do obiadu przygotowałam młodą kapustę ze śmietaną i koperkiem . Prosto, tanio i mega smacznie. Uwielbiam takie wiosenne obiady. Nawet mój mąż nie narzekał, że chce schabowego, tylko jadł, aż mu się uszy trzęsły. Młoda kapusta duszona ze śmietaną i koperkiem jest pyszna, delikatna w smaku i bardzo szybko się ją przygotowuje. W sezonie kapuścianym bardzo często sięgam po młodą kapustę i staram ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Gotuj z Prezesem

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.