Sałatka letnia

Sałatka letnia

Sałatka letnia

Korzystając z mojego ukochanego sezonu warzywno -owocowego chciałabym się podzielić przepisem na banalnie prostą sałatkę z kilku składników. Oscypek prosto z Zakopanego.  Ahhh tylko 3 dni w Tatrach, ale zauroczenie nadal pozostało i czuję, że to już jest miłość.😍 Mamy już w planach kolejny wyjazd i mam w głowie (dzięki pomocy pewnej osoby, której dziękuję z całego serca za inspiracje i szczere rozmowy) nowy projekt na rozszerzenie bloga o nową tematykę. Mam ogromną nadzieję, że są wśród Was osoby, które ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Gotuj z Agnes

Warto przeczytać

12 EXTRA pokarmów, które pozwolą ci być zdrowszym!

Według dietetyków istnieje kilka pokarmów, które obecne w naszej diecie ograniczają przyrost tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.