Dorsz ze szpinakiem i suszonymi pomidorami

Dorsz ze szpinakiem i suszonymi pomidorami

Dorsz ze szpinakiem i suszonymi pomidorami

Przepis na : obiad

Smaczny pomysł na obiad to dorsz ze szpinakiem i suszonymi pomidorami. Pieczona ryba i sos szpinakowy sprawdzą się nie tylko na piątkowy obiad :) Oczywiście dorsz to tylko jedna z możliwości. Możesz zrobić z inną rybą jaką lubisz. Może to być zarówno mrożona ryba, jak i świeża. Oczywiście mrożoną wcześniej rozmroź ;) Początkowo […] The post Dorsz ze szpinakiem i suszonymi pomidorami appeared first on Przepisy: zdrowe, bezglutenowe i eksperymentalne - Eksperymentalnie.com . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Eksperymentalnie.com

Warto przeczytać

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Dieta zdrowa dla serca

Jeśli chcesz dbać o swoje serce powinieneś zacząć stosować się do diety śródziemnomorskiej. Dzięki niej Twoje serce będzie zdrowsze.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.