Warstwowa sałatka śledziowa Szuba

Warstwowa sałatka śledziowa Szuba

Warstwowa sałatka śledziowa Szuba

Warstwowa sałatka śledziowa Szuba z ziemniakami i burakami, inaczej śledź „pod pierzynką” lub „pod futrem” to jedna z najlepszych sałatek ze śledziem w roli głównej jakie jadłam. Jest bardzo smaczna, kolorowa i efektowna. Taka sałatka idealnie sprawdzi się na wigilijnym stole – gwarantuję, że goście będą zachwyceni (inne przepisy na Boże Narodzenie znajdziesz tutaj ). Przepis pochodzi z kuchni rosyjskiej bądź ukraińskiej – dokładnie nie udało mi się określić, gdyż różne źródła różnie podają. Składniki na sałat... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu e-PrzepisyKulinarne

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna Zarzecka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, sałatka ze śledziem, sałatka śledziowa, buraki, sałatka warstwowa, śledź, ziemniaki, warstwowa, sałatka śledziowa z ziemniakami, majonez, buraczki, sałatka śledziowa z burakiem, sałatki ze śledziem, boże narodzenie, sałatka z buraków, salatka ziemniaczana, jabłka, sosy, sałatka na boże narodzenie, śledź w śmietanie, ryba, ryby, surówka, smaczna sałatka, salatka z jajkiem, ziemniaki w mundurkach, śledzie w sosach, sałatka z majonezem, sałatka śledziowa z jajkiem

Inne przepisy z e-PrzepisyKulinarne

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.